Zagęszczanie włosów za pomocą klamerek (clip-on/off)

Dziś na warsztat bierzemy zagęszczanie i przedłużanie włosów za pomocą klamerek. Czym charakteryzuje się ta metoda? Komu poleca się to rozwiązanie?

Podkręć parametry fryzury

Nawet najlepsze chęci to za mało, by nasza czupryna była bujna i imponująca. Kondycja włosów zależy bowiem od wielu czynników, wśród których są tak rozległe kwestie jak np. zrównoważona dieta, stres, odpowiednia pielęgnacja, gospodarka hormonalna czy predyspozycje genetyczne. Szybki tryb życia, który serwuje nam współczesność, nie stwarza warunków sprzyjających porostowi włosów. W konsekwencji tego coraz częstszym zjawiskiem jest przerzedzanie włosów. Wybrakowane fryzury stanowią dziś powszechny problem, z którym borykają się tak panie, jak i panowie. Na szczęście osoby, które zmagają się z wyzwaniem wypadających włosów, na kilka sposobów mogą sprawić, że ich pukle staną się piękne i bujne. Dziś przedstawiamy jeden z nich – zagęszczanie włosów za pomocą klamerek.

Przedłużanie włosów clip-on/off

Do niedawna był to jeden z najpopularniejszych sposobów na zagęszczanie i przedłużanie włosów, używany przede wszystkim przez kobiety szykujące się do wyjścia na uroczystości. Polega on na doczepianiu sztucznych włosów umocowanych na taśmach do naturalnych pukli za pomocą niewielkich klamerek. Jakie są zalety tego rozwiązania? Zabieg można wykonać samodzielnie, bez konieczności umawiania się na wizytę u fryzjera. Doczepiane pasma są trwałe, przez co można jest stosować wielokrotnie. To sprawia, że cena przedłużania włosów tą metodą jest relatywnie niska. Na drugiej szali znajdują się mankamenty tego sposobu zagęszczania – mało naturalny wygląd doczepianych włosów na tle ich naturalnych odpowiedników oraz konieczność zdejmowania dodatkowych pasm przed snem.

 

https://peruka-sklep.pl

https://www.perukisklepy.pl