Plener weselny Radomsko – jak się do niego przygotować?

Popularność ślubów plenerowych rośnie z roku na rok. Coraz chętniej wybieramy również bardziej odległe zakątki na ten wyjątkowy dzień jak plaże na egzotycznych wyspach czy też polany u podnóża gór. Oczywiście im bardziej wymyślne miejsce, tym większe koszty z tym związane, jednak w tym jedynym i wyjątkowym dniu nie oszczędzamy i chcemy, aby wszystko odbyło się tak, jak o tym marzymy. Dla osób, które mają jednak ograniczony budżet, również znajdą się wspaniałe miejsca, gdzie można zorganizować niezapomniany i magiczny ślub. Podpowiadamy jak w równie piękny i tani sposób zorganizować sobie plener weselny.

Plener weselny – postaw na naturę w leśnym zaciszu

Śluby i wesela w plenerze gdziekolwiek nie byłyby zorganizowane, mają niesamowity czar i urok. Świetnym miejscem na zorganizowanie wesela w plenerze będzie duży ogród, otoczony bliskością terenów zielonych. Dobrze jeśli w ogrodzie znajduje się altana, ponieważ można ją pięknie ozdobić białym tiulem, kwiatami, balonami i będzie wyglądać niczym z romantycznego filmu. Będzie idealnym miejscem na ceremonię zaślubin. Na drzewach znajdujących się w ogrodzie można powiesić klimatyczne lampki, które wieczorem będą robić niesamowity nastrój. Z kolei rozstawione białe stoły i krzesła będą pięknie kontrastować z zielenią drzew i trawnika. Wszystko to sprawi, że będzie naprawdę przepięknie.

Plener weselny Radomsko – idealne miejsce na twój wyjątkowy dzień

Jeśli pragniesz, aby ten najpiękniejszy dzień w życiu odbył się na łonie natury, w malowniczych okolicznościach przyrody proponujemy zapoznać się z ofertą Dworu Kasztelan w Stefanówce. Zaaranżujesz tam wyjątkowy ślub plenerowy. Piękny ogród, otoczony zewsząd terenami leśnymi tworzy scenerię niczym z bajki, a panujący spokój i sielska atmosfera pozwoli skupić się wyłącznie na Waszej uroczystości. Sprawdź tutaj: plener weselny Radomsko.

Zadzwoń:
+48 694 014 041

Zobacz stronę:
http://dworkasztelan.pl/kontakt
plener weselny Radomsko

Dojazd: