E papieros – jak wybrać baterię i clearomizer

Baterię do elektronicznego papierosa cechuje określona pojemność oraz rodzaj napięcia. Pierwszą wielkość akumulatorka najłatwiej jest oszacować na podstawie dotychczasowego stosunku do papierosów tradycyjnych. Zazwyczaj przyjmuje się, że osoby palące więcej niż paczkę dziennie powinny wybierać pojemność baterii powyżej 1000 mAh. Natomiast biorąc pod uwagę rodzaj napięcia, to ono wpływa na możliwość regulacji intensywności palenia naszego e papierosa. Jest to kryterium, na które powinny zwracać uwagę osoby, które od dłuższego czasu korzystają właśnie z elektronicznych papierosów.

Sama grzałka ma również ogromne znaczenie. Decyzja jej dotycząca również ma wpływ na palenie naszego elektronika. Spośród modeli mamy do wyboru model, w którym występuje clearomizer górnogrzałkowy oraz dolnogrzałkowy.

Górnogrzałkowy pozwala na dużą wydajność, poza tym zapewnia dobry smak i prostą obsługę, ale niestety czasem sprzyja wyciekom liquidu. Natomiast dolnogrzałkowy jest bardziej wydajny i obficie wydziela dym.

E papieros – liquid

Wybierając idealny liquid dla nas i naszego elektroniczny papieros możemy kierować się stężeniem nikotyny. Wybór w tym zakresie jest dość szeroki, ponieważ najwyższe jej stężenie w płynie do elektronicznych papierosów może wynosić nawet 3,6%. Można więc wybierać spośród liquidów mocnych, średnich oraz słabych. Decyzję dotyczącą stężenia nikotyny możemy potraktować analogicznie do preferowanych przez nas tradycyjnych papierosów. Poza tym liquidy są aromatyzowane, więc mają różne smaki. Do najpopularniejszych aromatów do e papierosów zaliczają się smaki: waniliowy, kawowy, truskawkowy, czekoladowy, wiśniowy i tradycyjny tytoniowy. Najczęstsza pojemność pojemniczków z liquidem to 10 ml. Najważniejsze, o czym trzeba pamiętać przy ich przechowywaniu to by trzymać je w ciemnym i chłodnym miejscu.

 

Zajrzyj również tutaj: https://vonshu.com/pl/e-papierosy/https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://unabigo.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/