E papieros – co to właściwie jest

W Polsce, w ostatnich latach można zauważyć wzrost popularności elektronicznych papierosów. Ten trend przywędrował do nas dość późno, w zasadzie, jak i wiele innych 😉 Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że jest on następstwem dwóch czynników, a mianowicie: wzrostu popularności zdrowego trybu życia i dbania o ekologię oraz wejścia w życie ustawy, która zabrania palenia tytoniu w miejscach publicznych.
Oba zjawiska wiążą się z dbaniem o zdrowie społeczeństwa. Jednak jak przekonać do zaprzestania palenia tych, którzy palą dla samej przyjemności? Można, zapewniając im alternatywę, która ich usatysfakcjonuje, oraz niesie ze sobą wiele pozytywnych aspektów.

Zatem przyjrzyjmy się co to w ogóle jest ten elektroniczny papieros, zwany również e papierosem.
Mianem takim możemy określić zamiennik tradycyjnego, analogowego papierosa, który dzięki swoim właściwościom nie narusza naszego zdrowia, a pozostawia nam te same walory smakowe oraz dodatkowo pobudza nasze zmysły. Oprócz tego ma również aspekt społeczny, dlatego, że paląc go, nie trujemy innych i lepiej traktujemy środowisko. Paląc e papierosa, nie wydzielamy substancji smolistych oraz używamy wielokrotnie jedno urządzenie.

Podstawowe elementy elektronicznego papierosa https://maniolo.pl/e-papierosy/ to bateria, czyli zasilanie, atomizer – wytwarza parę przetwarzaną z powietrza oraz wkład, który zawiera płyn z nikotyną. W momencie zaciągania się bateria zasila atomizer, który wytwarza parę wodną, która następnie przelatuje przez zbiorniczek z płynem, przez co na mikroskopijne krople pary wodnej dostaje się płyn z kartridży zawierający nikotynę oraz aromat smakowy.

Ten wynalazek jest dziełem chińskich naukowców i już zawojował świat niczym porcelana.

 

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/