Tanie e papierosy – czy warto kupować na portalach aukcyjnych

Zdarza się, że klienci sklepów stacjonarnych, jak i internetowych z e-papierosami zarzucają sprzedawcom, że ceny e-papierosów są wysokie. Główny argument, jaki pada to, „bo na Allegro jest taniej”.

Tanie e papierosy – z czego wynikają takie różnice

Są to przede wszystkim różnice w jakości towarów oferowanych przez sprzedawców na allegro. Większość z nich celowo zaniża ceny. Natomiast firma, która specjalizuje się w sprzedaży papierosów elektronicznych, nie może pozwolić sobie na wypuszczenie na rynek e-papierosów niskiej jakości. Niska cena towaru, często wiąże się z proporcjonalnie niską jakością, choć oczywiście nie zawsze tak jest.

Tanie e papierosy – dlaczego towary droższe są lepszej jakości

Odpowiedź jest prosta. Osoby, które odpowiadają za ich produkcję, mają pieniądze, by je dopracowywać. Co więcej, większość producentów daje na swoje elektryczne papierosy 12-miesięczną gwarancję. Droższy towar w przypadku e-papierosów oznacza lepsza jakość, ale jeśli nie zależy ci na bardzo wysokiej jakości, ale liczysz na dobry sprzęt, sprawdź tanie e papierosy.

Tanie e papierosy – czy kupować towary o 40% tańsze

Odpowiedź jest jedna i prosta – nie warto. Dlaczego? Odpowiedź można pokazać na takim przykładzie. Klientka kupiła zestaw na Allegro za 129 zł. Po 3 tygodniach padła jej bateria, a nie doczytała, że gwarancja na baterię i atomizery wynosi 1 miesiąc. Wybrała się więc do sklepu stacjonarnego i kupiła markowy produkt za 80 zł. Po kolejnym tygodniu padł atomizer – kolejne 40 zł. Gdyby kupiła w specjalistycznym sklepie w razie awarii baterii czy atomizera miałaby je wymienione od razu, bez dodatkowych kosztów.

Ten przykład pokazuje, że nie zawsze tańszy zakup wychodzi nam na dobre, chociaż często bywa tak, że te tańsze nie koniecznie bywają słabej jakości.

Zajrzyj również tutaj:

https://vonshu.com/pl/e-papierosy/page/3/

https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/page/3/

https://unabigo.com/pl/e-papierosy/page/3/

https://rerekum.com/pl/e-papierosy/page/3/

https://oyalza.com/pl/e-papierosy/page/3/

https://delalvar.com/pl/e-papierosy/page/3/

https://maniolo.pl/e-papierosy/page/3/

https://cetia.pl/e-papierosy/page/3/

https://nowinky.pl/e-papierosy/page/3/

https://sorinto.net/pl/e-papierosy/page/3/

https://frieda.info/pl/e-papierosy/page/3/