Pierścionki na pół palca – co to takiego, jak nosić?

O pierścionku każdy z nas słyszał, ale o pierścionku na pół palca chyba już mało kto. Pierścionki na pół palca to miniaturowe pierścionki noszone na górnej części palca, przed kostką. Wbrew pozorom są bardzo wygodne i nie zsuwają się z palca, choć by przyzwyczaić się nosić taki pierścionek potrzebujemy trochę czasu.

Pierścionki na pół palca – noś jak chcesz

Pierścionki na pół palca możemy traktować jako dodatek do posiadanych już ozdób na palcu, bądź nosić je całkiem osobno. Od naszych upodobań zależy czy zdecydujemy się na wersję minimalistyczną i postawimy tylko na pierścionki na pół palca, które będą dobrze wyglądać nałożone zarówno na jedną jak i drugą dłoń. Wzory tych pierścionków są bardzo subtelne, więc dobrym pomysłem jest nosić kilka sztuk na raz. Jeśli nie lubimy rozstawać się z naszymi tradycyjnymi pierścionkami, możemy postawić na wersję bogatą, w której im więcej tym lepiej. Możemy bawić się ułożeniem i dowolnie konfigurować ułożenie na naszych palcach. Taki sposób noszenia pierścionków optycznie wydłuża dłonie i daje bardzo ciekawy efekt wizualny.

Ozdobne pierścionki na pół palca – sprawdź dostępne modele i wzory

Pierścionki na pół palca dostępne są w różnych wzorach. Mogą być delikatne, bez żadnych zdobień i wyglądające jak obrączki, bądź zdobione kamieniami, z różnymi frezami. Dzięki różnorodności modeli możemy je dowolnie łączyć z innymi pierścionkami, bez obawy niedopasowania. Pierścionki na pół palca mają małe rozmiary zaczynające się już od rozmiaru 3 do więc dla osób, które nie mogły do tej pory zaleźć odpowiedni rozmiar te wypełniają te lukę. Pierścionki na pół palca wyglądają jak tradycyjne pierścionki tyle, że w wersji mini, nadając oryginalny, niecodzienny wygląd naszym dłoniom.